Asma Tavan

         Geçmiş günümüze tavan estetiği ve dekorasyon uygulaması, yaşanılan mekânın zengin görünüme sahip olması açısından büyük önem taşımıştır. Günümüzde teknoloji ve bilimin ilerlemesiyle, ev ve iş yerlerinde estetik görünüm ve kalite konforu talebi artmıştır. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerin kullanılması ve profesyonel tavan işçiliği uygulamaları, yaşanılan ortamın havasını değiştirmek için vazgeçilmez bir unsur halini almıştır.

 

Eskişehir Asma Tavan tercihlerinizde profesyonel kaliteyi yakalamak ve marka imajınıza farklı bir prestij kazandırmak istiyorsanız siz değerli müşterilerimizi; Mim Dekorasyon İnşaat Yapı Dekorasyon ve Taahhüt Firması’nın ayrıcalıklı dünyasına bekliyoruz.

 

         Üst yapı ve tavan kaplaması işlerinde evinizin, ofisinizin ya da iş yerinizin zengin model, renk, form ve konfor çeşitliliğinin sağlayarak, tercih ettiğiniz mekânın havasını değiştiriyoruz. Hazırladığımız uzman projelerimiz ve kaliteli işçilik performansımızla, asma tavan uygulamanızı belirttiğiniz sürede teslim ediyoruz.

 

         İş yerleri, ofis ve bürolar, market, mağaza ve showroomlar, özel idare binaları, devlet kurumları ya da şahsi mülkler; apartman ve bina girişleri, salon, koridor, yatak odası, mutfak, banyo, tuvalet gibi tüm alanlarda gerçekleştirdiğimiz kaliteli asma tavan projelerimiz ile; görsel estetik boyutu ön planda olmak üzere, tavandaki mevcut tesisatı, elektrik kablolarını veya boruları özenle kamufle ederek; aydınlatma armatürleri, gömme spot ışık yerleştirme ve yangın dedektörleri gibi montajları profesyonelce uyguluyoruz.

 

         Düz ya da eğimli çatılarda yaptığımız asma tavan döşemeleri ile ısı ve ses yalıtım ve izolasyon yapımındaki başarımızla estetik ve konforu birleştiriyoruz.