Asma Tavan Modelleri

Gergi Tavan

         Tavan deyince aklımıza ilk gelen geniş bir alanı kaplayan düzlük ve boşluktur. Ancak bu geniş ve boş hatta göz yoran alan üzerinde, yapılan profesyonel ‘Gergi Tavan’ uygulama projeleri sayesinde göze hoş gelen ayrı bir estetik görünüm ve konfor sağlanmıştır. İlk başta yaşam alanlarına zengin bir görünüm kazandırmak için yapılan bu çalışmalar; günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle, estetik görünüm, kaliteli dekorasyon, dayanıklılık ve kullanışlılık kriterlerini, insan sağlığını hizmet etmekle birleştirerek tamamlamıştır.

 

         Eskişehir Gergi Tavan olarak sizlere sunduğumuz profesyonel proje hizmetleri ve uygulamalarımız kapsamında güvenilir markamız Mim Dekorasyon, bilinen tavan yapılarından farklı bir sisteme sahip ‘Gergi Tavan’ modelleriyle sıra dışı bir uygulamayı hizmetinize sunuyor.

 

Tavana döşenen alüminyum profil ve materyaller, ısıtma yöntemiyle gerilerek istenilen forma getirilebiliyor. Çeşitli renk ve dokulardan oluşan tavan platformuna tercih ettiğiniz renk ve şekillerde yaptığımız kaliteli işçiliği ışıklandırma ile birleştiriyoruz. PVC mebranlarındaki kalite artışı, hijyenik, ısı ve ses yalıtımına müsait sistemler şıklığı sunmanın yanı sıra; gözü yormayan, insanın ruh ve beden sağlığına katkı sağlayan ergonomik tasarımlar meydana getirerek, müşteri memnuniyetini sağlamamızı kolaylaştırıyor.

 

Firma imajınızı yenilemeniz ve mevcut prestijinizi artırmanız için sizlere özel tasarım hizmetleri sunarak; üst yapı ve tavan kaplaması işlerinde istediğiniz gergi tavan modelini ve seçeneklerini, evinizin ya da ofisinizin tavan veya duvar gibi bölümlerine tasarımını ve montajını gerçekleştiriyoruz.