Baffle Tavan

Tavan kaplaması işlemlerinin çeşitliliği performansına ve kullanım alanındaki işlevselliği göz önünde bulundurularak tasarlanır ve uygulanır. Tavan estetiği ve dekoratif görünüm ön planda olmakla beraber, uygulama alanında yaşamı kolaylaştırması önemlidir.

 

Baffle Tavan (Buffer tavan) işçiliği büyük ve geniş mekânlarda sık tercih edilen bir sistem olma özelliklerine sahiptir. Farklı boyut ve renklerde metal, alüminyum panel malzemeler kullanılarak tavanın doğrusal platformuna dikey olarak asılmak suretiyle yapılan dizayn tekniğidir. 

 

Eskişehir Baffle Tavan (Buffer tavan) uygulamasında ve montajında kaliteli ve profesyonel projelere imza atan lider markamız Mim Dekorasyon, müşteri memnuniyetini önemseyen ve alanında kusursuz hizmet garantisi sunan prestij sahibi bir firmadır.

 

Baffle Tavan Tercih Etmenin Sağladığı Ayrıcalıklar:

 

  • Hafif metal panellerden üretildiği için tavana ağırlık yapmaz,

 

  • Isı yalıtımı uygulaması sayesinde yaz kış ısı kaybını önler, kullanım rahatlığı ve enerji tasarrufu sağlar.

 

  • Ses yalıtım özelliği sayesinde akustik ses düzenini dengeleyerek, uğultu ve gürültü seviyesini minimum düzeye indirir.

 

  • Doğa dostu olma nitelikleriyle geri dönüşüm kriterleri içeren son teknoloji kaliteli materyal ve malzemelerden üretilir.

 

  • Müdahaleyi her anlamda kolaylaştırır, elektrik tesisatı arızaları fazla zaman harcamadan kolaylıkla giderilir; armatür, spot gibi her türlü aydınlatma değişimi ya da tamiratına olanak sağlar; yangın durumlarında sistemin hava sirkülasyon performansı hızlı devreye geçerek devreye geçerek dumanın hızlı bir şekilde mekan dışına atılmasını sağlar.