Hakkımızda

         Üst yapı ve tavan kaplama işlerinde estetik, dekorasyon, konfor ve dayanıklılık taleplerinin ön planda olduğu günümüzde mimari yapıların; önceden tasarımı aşamasında ya da sonradan dizayn ve restore edilmesi konusunda öncü ve lider firma Mim Dekorasyon; inşaat, yapı, dekorasyon ve taahhüt alanlarında 2008’den beri bu sektörde profesyonel kalitede hizmet sunmaktadır.

 

         Asma Tavan – Alçıpan, Bölme Duvar Sistemleri, Tv Ünitesi ve Niş Uygulamaları, Baffle ve Petek Tavan, Taş Yünü Karolam, Metal Tavan, Dış Cephe Kaplama ve Gergi Tavan olmak üzere uygulama alanlarımızın zengin oluşu, projelerin söz verilen sürede teslim edilmesi ve kaliteli işçilik performansımız sayesinde Eskişehir ilinde bayilik ve çözüm ortaklarımız ile; üst yapı ve tavan kaplaması işlerinizde ilk akıllara gelen firma olarak müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 

         Müşteri memnuniyeti kriterlerini başarıyla gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ve referanslarımız mevcut ziyaretçi portföyümüzü sürekli artırmakta ve Mim Dekorasyon istikrarlı büyümesini ilk günkü gibi sürdürmektedir.

 

         Kaliteli ve güvenilir projelerimiz ve profesyonel uygulamalarımız kapsamında; özel sektör, özel idare binaları ve devlet kurumlarına özel olarak gerçekleştirilen çok yönlü hizmet seçeneklerimizle, alternatif ve çözüm odaklı projelerimizle; marka bilinirliğinizi ön plana çıkarıyoruz. Lüx yapılarınızın prestijine artı değer katarak, sanayi sektöründeki yapılarda, ticaret ve elit alış veriş merkezlerinde, genel müdürlük binaları ve toplu konut projelerinde ayrıca, müstakil özel mülk binalarınızda anahtar teslimi projelerimiz ile hizmetinizdeyiz.